+90 (258) 371 49 52

HAKKIMIZDA

2001 yılında  nakış sektöründe  faaliyet  göstermeye  başlayan firmamız örgü kumaş üretimiyle yoluna devam edip 2003 yılında konfeksiyon bölümünü kurarak otel terliği üretimine de başlayarak çitasını yükseltmiştir ve halen firmamızın faaliyeti, 2001 yılından bu yana devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız başarılı personeliyle ürün kalitesini yükselterek 2008 yılının başından itibaren ürünlerini değişik ülkelere satmaya başlamıştır. İlk defa Türkiye dışına açılarak Avrupa pazarında pay sahibi olmuştur.

Sektörel gücü ve uzman kadrosunun gücü ile güvenilir bir şirket olmayı başarmıştır.

Grand Tekstil uzman özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde başarı,  kalite ve istikrarın temsilcisi olmuştur. Kullandığı teknolojileri, araştırma geliştirme faaliyetleri ve başarılı satış ve pazarlama stratejileriyle her geçen yıl ithalatını ve ihracatını daha da arttırarak Grand Tekstil’in başarısını, kalitesini ve uzman kadrosunun gücünü ortaya koymuştur.

Ayrıca ekstrafor ve kumaş satışımızla beraber bünyemizde laminasyon işlemleri kundak dikimi ve biyeli bütün işler özveriyle yapılmaktadır.